اخبار باورنکردنی

پختن فلفل قرمز و تند در یک رستوران تایلندی واقع در مرکز لندن باعث شد که ماموران ضدشورش به آنجا بروند، بوی تند این فلفل چنان فضا را اشغال کرده بود که همه تصور کردند در آن منطقه از لندن گاز خردل، منفجر شده است.

مسافران متروی شهر زاگرب پایتخت کرواسی متوجه جسدی شدند که ۶ ساعت در زیر یکی از صندلی‌های واگن، به حال خود رها شده بود…

 

یک مرد سعودی به دلیل این‌که همسرش در یک اتاق به تنهایی به تماشای برنامه‌ای نشسته بود و مجری آن برنامه مرد بود را طلاق داد!


یک مرد چینی که از دست همسرش عاصی شده بود به کلانتری پناه برد و تقاضا کرد که در بازداشتگاه آنجا بماند، اما کلانتری نپذیرفت. از این رو او دست به سرقت یک دوچرخه زد تا زندانی شود.

یک شیشه پاک‌کن که به همراه برادرش مشغول تمیز کردن شیشه‌های یک برج ۵۰ طبقه‌ای در نیویورک بودند، از ارتفاع ۱۵۲ متری و طبقه چهل و ششم سقوط کردند، برادرش در دم جان سپرد، اما او به شکلی باورنکردنی زنده ماند!

یک زندانی از اهالی شیلی با پنهان شدن در میان غذاها از زندان فرار کرد.

یک پیرمرد ۸۵ ساله که با سرعت ۱۶۰ کیلومتر در جاده‌ای یخی در شمال تورنتوی کانادا در حال حرکت بود، توسط پلیس این کشور دستگیر شد.


شهر توکیو با دارا بودن بیشترین تعداد رستوران‌های درجه یک از شهرهای پاریس و لندن پیشی گرفت و خوشمزه‌ترین شهر جهان شد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که در شهر توکیو پایتخت ژاپن بیش از ۱۹۰ هزار رستوران درجه یک دارد.

بزرگ‌ترین نان کشمشی دنیا، هفدهم آذرماه در شهر درسدن آلمان توسط یکصد کیک‌پز پخته شد. بزرگ‌ترین نان کشمشی دنیا ۳۳۲۰ کیلوگرم وزن و ۴ متر و ۳۵ سانتی‌متر طول و یک‌متر و ۷۸ سانتی‌متر عرض داشت.

/ 0 نظر / 10 بازدید